-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарний верстат з числовим програмним керуванням)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-007944-a
Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (далі - інструмент Ukraine Facility), передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі - Рамкова угода). Закупівля співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
948 694.44
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
05
год
17
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
924054d4a6c148068c00b80285f63364
Внутрішній номер закупівлі:
30199569
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-007944-a
Замовник:
Нововолинський електромеханічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
04656909
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ВУЛИЦЯ Шахтарська, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Міщук Тетяна 380678124416 zakupnefk@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
948 694.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 14:24 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 14:24 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
26.08.2026 14:24 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 12:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴948 694.44 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарний верстат з числовим програмним керуванням)