-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Діагностичні засоби)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-007907-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
484 666.60
UAH без ПДВ
Номер:
9c224bdde60349c1a3ad8d4a41e495c5
Внутрішній номер закупівлі:
30199541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-007907-a
Замовник:
Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи
×
-
Код ЄДРПОУ:
00699690
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Донецька, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Телевна Людмила +0442433755 televnayaexpert@gmail.com https://vet.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
484 666.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 14:18 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 14:18 - 03.09.2026 00:10
Аукціон:
з 04.09.2026 15:53
Період кваліфікації:
з 03.09.2026 00:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴484 666.60 Діагностичні засоби