-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Боєприпаси (код ДК 021:2015 – 35330000-6 «Боєприпаси», уточнюючий код ДК 021:2015 – 35331500-8 – «Патрони»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-004937-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
1 963 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
b278c710e3744288b8d7ccbc87147d63
Внутрішній номер закупівлі:
30196553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-004937-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108887
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛИПИНСЬКОГО будинок 44
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Раделицька +380322523087 tetianaromanivna777@gmail.com https://securitypolice.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 963 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 11:55 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 11:55 - 03.09.2026 00:05
Аукціон:
з 04.09.2026 14:01
Період кваліфікації:
з 03.09.2026 00:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 963 333.33 Боєприпаси (код ДК 021:2015 – 35330000-6 «Боєприпаси», уточнюючий код ДК 021:2015 – 35331500-8 – «Патрони»)