-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення технічного обслуговування та поточного ремонту інженерних споруд №2,3 (резервуарів чистої води), розташованих на території насосної станції другого підйому за адресою: вул. Степова, 6, с. Донець Харківської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-013877-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
750 002.39
UAH без ПДВ
Номер:
b82f3d3d30584be88f021dc26423c7f2
Внутрішній номер закупівлі:
30191233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-013877-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41615585
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, Ізюмський р-н, селище Донець, вул. Весняна, будинок 44, група нежитлових приміщень 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яна Закаблукова +380509259524 yana2025mail@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
750 002.39 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 20:51 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 20:51 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 14:45
Період кваліфікації:
з 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴750 002.39 Проведення технічного обслуговування та поточного ремонту інженерних споруд №2,3 (резервуарів чистої води), розташованих на території насосної станції другого підйому за адресою: вул. Степова, 6, с. Донець Харківської області