-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Планшет 10.5" Microsoft Surface Go 2 Intel Pentium 4425Y
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-012733-a
-
Уточнення
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 16:00)
200 000.00
UAH з ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
10
год
47
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
503901ccea62489c930a4cbf6b0486fa
Внутрішній номер закупівлі:
30190105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-012733-a
Замовник:
Військова частина А1736
×
-
Код ЄДРПОУ:
26613875
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вул. Маяковського, 2
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Георгієвська Євгенія Вікторівна +380976269611 a1736_georgievska@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 17:04 - 29.08.2026 16:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2026 16:00 - 04.09.2026 16:00
Аукціон:
з 07.09.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Планшет 10.5" Microsoft Surface Go 2 Intel Pentium 4425Y