• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг (Спеціальний одяг для бригад екстреної медичної допомоги)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшов робочий день

7 101 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 26413f5e8d544ab5a0f0252222b150fc
Внутрішній номер закупівлі: 30189978
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-012605-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Сергієнко Світлана 380973462451 zakypivli103@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 101 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 16:58 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 16:58 - 03.09.2026 00:00
Аукціон: 03.09.2026 14:16 - 03.09.2026 14:39
Період кваліфікації: з 03.09.2026 14:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 101 000.00 ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг (Спеціальний одяг для бригад екстреної медичної допомоги)