-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Муфта Гука ДК 021:2015 34940000-8 Залізничне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-011897-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 2 робочих дні
200 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
2b1ee1ceade24c1baaf25cf98b6796c9
Внутрішній номер закупівлі:
30189254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-011897-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грузіна Ірина Вячеславівна 380487272904 nxdog@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 16:27 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 16:27 - 02.09.2026 12:00
Аукціон:
з 03.09.2026 11:30
Період кваліфікації:
з 02.09.2026 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 200.00 Муфта Гука