-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Донецькій області (код 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-011118-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо Учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Обсяг послуг: 134 послуги, більш детально у додатку 2 до тендерної документації.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 2 робочих дні
459 659.50
UAH без ПДВ
Номер:
7436ec385c924cba89d95c47ee58c3b9
Внутрішній номер закупівлі:
30188494
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-011118-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109058
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Данилова +380501483717 danilovatender@ukr.net https://dn.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
459 659.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 16:00 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 16:00 - 02.09.2026 10:00
Аукціон:
з 03.09.2026 11:10
Період кваліфікації:
з 02.09.2026 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴459 659.50 Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Донецькій області (код 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)