-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-008048-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-08-19-015286-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 12:00)
61 471.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
09
год
58
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f4c4ba34f8f345ed97de1cd54d06c8d0
Внутрішній номер закупівлі:
30185431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-008048-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
03065, Україна, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Загородько Наталія Вікторівна 380442397845 ZAGORODKO-NV@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
61 471.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 14:21 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 14:21 - 02.09.2026 12:00
Період оскарження:
25.08.2026 14:21 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 11:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴61 471.00 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)