• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах: послуги з встановлення та заміни дорожніх знаків по м. Дніпро

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 01:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 01:00)

1 014 537.14 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
18
год
03
хв
57
сек
Гарантія - 10 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ec94a2b4b0ac43a798e9d70e10bbc62e
Внутрішній номер закупівлі: 30184984
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-007591-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Юрчишина +380931126230 yurchishinatim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 014 537.14 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 14:02 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 14:02 - 02.09.2026 01:00
Період оскарження: 25.08.2026 14:02 - 30.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 12:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 014 537.14 Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах: послуги з встановлення та заміни дорожніх знаків по м. Дніпро