-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги спеціальної техніки
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-006959-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
1 465 145.55
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
15
год
28
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1e39564a80a545009faca21257e1834b
Внутрішній номер закупівлі:
30184354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-006959-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вільхова Яна Леонідівна 380442490990, 380981690762 yvilkhova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 465 145.55 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 14:14 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 14:14 - 02.09.2026 00:00
Період оскарження:
25.08.2026 14:14 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 14:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 465 145.55 Послуги спеціальної техніки