-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1–11 класів та вихованців пільгових категорій дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-005940-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 годин (до 02.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 годин (до 02.09.26 00:00)
12 529 455.20
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
08
год
46
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6352e37a978043c3a4f2bd5aa802d6bb
Внутрішній номер закупівлі:
30183343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-005940-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44308884
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, вул. Костельна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Франчук Василь Миколайович 380637573560 upravlinosvit@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 529 455.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 12:48 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 12:48 - 02.09.2026 00:00
Період оскарження:
25.08.2026 12:48 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 15:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 529 455.20 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1–11 класів та вихованців пільгових категорій дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади