• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Утримання об’єктів благоустрою (роботи з влаштування ливневої каналізації по вул. С.Муравського, 11 в м. Хмільнику Вінницької області

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 5 годин
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 5 годин

9 005.91 UAH без ПДВ
Номер: 3b051c968d7b49eab5fd0d84d0440e51
Внутрішній номер закупівлі: 30182263
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-004858-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
Контактна особа: Галина Блажей +380433820278, +380433823273 hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net https://rada.ekhmilnyk.gov.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 005.91 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 11:54 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 11:54 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 02.09.2026 11:47
Період кваліфікації: з 02.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 005.91 Утримання об’єктів благоустрою (роботи з влаштування ливневої каналізації по вул. С.Муравського, 11 в м. Хмільнику Вінницької області