• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів1-4 класів, учнів 5-11 класів (код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень(аутсорсинг))

Торги не відбулися

950 760.00 UAH без ПДВ
Номер: 4d2760e4706c4c8da92fc497d1919520
Внутрішній номер закупівлі: 30181732
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-004336-a   
Замовник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "СЕРГІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛУК'ЯНА КОБИЛИЦІ" ПУТИЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: ВАЛЕНТИНА НІСТОР +380683040656 sergiischool@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 950 760.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 11:37 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 11:37 - 02.09.2026 11:35
Аукціон: з 03.09.2026 13:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴950 760.00 Послуги з організації харчування учнів1-4 класів, учнів 5-11 класів