• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ковбасні вироби

Завершена

363.20 UAH з ПДВ
Номер: a021951397154cecac41f5530755a84b
Внутрішній номер закупівлі: 30181092
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-003698-a   
Замовник: Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
Контактна особа: Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 363.20 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбасні вироби
Код ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
Кількість 0.404 кілограм
Період постачання до 12.08.2026
Місце постачання 01024, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВУС УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 363.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2026 11:18
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f47c3edc062f468fb4092fe583901d4b
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-25-003698-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВУС УКРАЇНА"
Номер договору: чек № [1030:33.5233.52]
Сума договору: 363.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 302.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Дата підписання: 12.08.2026 11:15
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування_1513.pdf
pdf
ТОВ Новус інформація про КБВ.pdf