-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир (слайс)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-003332-a
Завершена
290.97
UAH з ПДВ
Номер:
d5438db7cf5844f1a1325fcb23a927c3
Внутрішній номер закупівлі:
30180734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-003332-a
Замовник:
Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19122935
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
290.97 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир (слайс)
Кількість
150 грам
Період постачання
до 12.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВУС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36003603
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
290.97 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2026 11:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9e93816f89744196950469d50bed1a78
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-25-003332-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВУС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36003603
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
чек № [1030:33.5233.52]
Сума договору:
290.97 UAH з ПДВ
Сума договору:
242.48 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Дата підписання:
12.08.2026 11:01
Статус:
Підписаний