-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукт сирковий
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-003056-a
Завершена
3 300.70
UAH з ПДВ
Номер:
1d809607efcf43c99c31887e19174b47
Внутрішній номер закупівлі:
30180463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-003056-a
Замовник:
Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19122935
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 300.70 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продукт сирковий
Кількість
10 ящик
Період постачання
до 12.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАКТРЕЙД ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36911542
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
3 300.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2026 11:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6bbda66470c5426ebc397705f028a330
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-25-003056-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАКТРЕЙД ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36911542
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
Видаткова накладна № 11998
Сума договору:
3 300.70 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 750.58 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Дата підписання:
12.08.2026 10:50
Статус:
Підписаний