-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля Renault Duster
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-001416-a
Завершена
8 520.00
UAH з ПДВ
Номер:
209d98438aff472dbee6dd35ac79e3de
Внутрішній номер закупівлі:
30178829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-001416-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059958
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності (Ушакова), 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Валерія Огарко +380955918167 ogarkovaleriya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
8 520.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заміна моторного масла
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
73003, Україна, Херсонська область, Місто Херсон, або Миколаїв, за місцем знаходження Виконавця послуг
На карті
Заміна масляного фільтра
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
73003, Україна, Херсонська область, Місто Херсон, або Миколаїв, за місцем знаходження Виконавця послуг
На карті
Заміна повітряного фільтра
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
73003, Україна, Херсонська область, Місто Херсон, або Миколаїв, за місцем знаходження Виконавця послуг
На карті
Заміна фільтра салону
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
73003, Україна, Херсонська область, Місто Херсон, або Миколаїв, за місцем знаходження Виконавця послуг
На карті
Заміна прокладки зливної пробки
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
73003, Україна, Херсонська область, Місто Херсон, або Миколаїв, за місцем знаходження Виконавця послуг
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "М МОТОРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35639053
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр.Героїв України будинок 68 (Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи МЕРІКОВ ВАДИМ ІВАНОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 54030, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вул.Фалєєвська, будинок 1, квартира 9. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100)
Ціна пропозиції
8 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2026 09:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0e4d9cd7b86041099d0d1a133810dfb8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-25-001416-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "М МОТОРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35639053
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр.Героїв України будинок 68 (Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи МЕРІКОВ ВАДИМ ІВАНОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 54030, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вул.Фалєєвська, будинок 1, квартира 9. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100)
Номер договору:
№ 86
Сума договору:
8 520.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 09:33
Статус:
Підписаний