-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
“Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки” Код ДК 021:2015 35730000-0 “Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту”
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-000914-a
Торги не відбулися
686 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6ec6fdffb5fe4c318f0dc0608beffe28
Внутрішній номер закупівлі:
30178338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-000914-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576385
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Ведула +380964832411 vedula26102001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
686 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 15:43 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 15:43 - 02.09.2026 01:00
Аукціон:
з 03.09.2026 11:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴686 000.00 “Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки” Код ДК 021:2015 35730000-0 “Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту”