• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 44110000-4 Конструкційні матеріали

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 02.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 02.09.26 10:00)

606 744.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
03
год
04
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e04624009d8549d0931277c5063c6496
Внутрішній номер закупівлі: 30177964
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-000539-a   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
Контактна особа: Анна Іскяндарова +380675503677 iskyandarova@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 606 744.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 09:00 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 09:00 - 02.09.2026 10:00
Період оскарження: 25.08.2026 09:00 - 30.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 15:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴606 744.00 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 44110000-4 Конструкційні матеріали