• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кабелі та супутня продукція (лоток перфорований, кришка)

Завершена

4 299.84 UAH з ПДВ
Номер: 9cf8d3a3786e4c57a9937a8db38da4e3
Внутрішній номер закупівлі: 30177584
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-000172-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 4 299.84 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лоток перфорований 100*200*3000 - 6 м.; кришка на лоток 200мм - 6 м.
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 12 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 62458, Україна, Харківська область, с. Покотилівка, Незалежності 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРО-НВА"
Ціна пропозиції 4 299.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2026 08:26
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b270749d7eb84724a2195a48de6da1cc
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-25-000172-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРО-НВА"
Номер договору: 8243
Сума договору: 4 299.84 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 583.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 18.08.2026 08:23
Статус:
Підписаний