-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукція (канцтовари з нанесенням логотипу), призначена для відзначення та нагородження учасників всеукраїнського змагання для школярів «Захист України- 2026»
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-009111-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
105 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd04ca7594964dde9e09a9a028a23fa5
Внутрішній номер закупівлі:
30175685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-009111-a
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волошин Мар'яна Володимирівна +380939954164 m.voloshyn@man.gov.ua http://man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 16:33 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 16:33 - 02.09.2026 09:00
Аукціон:
03.09.2026 15:02 - 03.09.2026 15:31
Період кваліфікації:
03.09.2026 15:31 - 03.09.2026 19:05
Період завантаження договору:
09.09.2026 00:00 - 19.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴105 000.00 Продукція (канцтовари з нанесенням логотипу), призначена для відзначення та нагородження учасників всеукраїнського змагання для школярів «Захист України- 2026»