-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-008606-a
Завершена
1 010 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
7bb13d3e1f574792a5d00fa893c3448d
Внутрішній номер закупівлі:
30175191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-008606-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослав Федуна +38968053535 yaroslavyaruyyy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 010 800.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАВПЕКСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38714393
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ НОВОДВІРСЬКА будинок 11
Ціна пропозиції
1 010 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.08.2026 16:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7917482874564e6bad6f4a04486eab06
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-24-008606-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАВПЕКСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38714393
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ НОВОДВІРСЬКА будинок 11
Номер договору:
450
Сума договору:
1 010 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
842 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
24.08.2026 15:59
Статус:
Підписаний