• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код за ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 2 дні назад

57 288.83 UAH без ПДВ
Номер: 49e0f8d0c0af45429cf49d556d1ac2f7
Внутрішній номер закупівлі: 30175167
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-24-008597-a   
Замовник: ТОВ "Запоріжжяелектропостачання"
Контактна особа: Сергій Чернов +380638401438 s.chernov@zpep.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 57 288.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.08.2026 16:02 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.08.2026 16:02 - 01.09.2026 10:00
Аукціон: з 02.09.2026 12:20
Період кваліфікації: 01.09.2026 10:00 - 02.09.2026 18:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴57 288.83 Код за ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук)