• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) : 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіограф 12-ти канальний (Код НК 024:2023: 16231 – Професійний багатоканальний електрокардіограф; Код НК 031:2024: Z12050302 – Електрокардіографи розширеної діагностики); Проектор знаків (Код НК 024:2023: 35922 – Проектор для перевірки гостроти зору; Код НК 031:2024: Z12120114 – Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали офтальмоскопи))

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 5 днів назад

209 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 5720530f99dd4636957e2a8587df54b1
Внутрішній номер закупівлі: 30175122
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-24-008543-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
Контактна особа: Вольська Ольга Вікторівна 380976659227, 380445304082 kdctender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 209 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.08.2026 16:02 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.08.2026 16:02 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 01.09.2026 14:06
Період кваліфікації: 01.09.2026 00:00 - 01.09.2026 10:08
Період завантаження договору: 07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴209 000.00 ДК 021:2015 (CPV) : 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіограф 12-ти канальний (Код НК 024:2023: 16231 – Професійний багатоканальний електрокардіограф; Код НК 031:2024: Z12050302 – Електрокардіографи розширеної діагностики); Проектор знаків (Код НК 024:2023: 35922 – Проектор для перевірки гостроти зору; Код НК 031:2024: Z12120114 – Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали офтальмоскопи))