-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-008516-a
Послуги їдалень «Послуги з організації гарячого харчування» учнів 1-11 класів
Торги не відбулися
653 170.00
UAH без ПДВ
Номер:
911642162e7c4b7f97244c1b475db5ad
Внутрішній номер закупівлі:
30175084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-008516-a
Замовник:
КОВАЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НИЖНЬОВЕРБІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566761
-
Адреса:
78293, Україна, Івано-Франківська область, село Ковалівка, ВУЛИЦЯ ШАХТАРСЬКА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся П'ятничанська +380506669599 kovalivka-school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
653 170.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 15:57 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 15:57 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 12:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴653 170.00 Послуги їдалень