-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові двері
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-007005-a
Країною походження Товару, який буде поставлятися Замовнику, як на дату поставки, так і на дату укладення цього Договору не є Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 години (до 01.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 години (до 01.09.26 09:00)
55 669.79
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
03
год
38
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
633bd94a46304eb6bfa4978bb3e92447
Внутрішній номер закупівлі:
30173589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-007005-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Король Лілія Вікторівна 380697848692 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 669.79 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 14:47 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 14:47 - 01.09.2026 09:00
Період оскарження:
24.08.2026 14:47 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 12:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 669.79 Металопластикові двері 920 x 2090 мм