-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-005567-a
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідно до пп.«г» пп.197.1.7 п.197.1 ст.197 р. V Податкового кодексу України операції з надання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров’я звільняються від оподаткування податком на додану вартість.
Торги не відбулися
290 304.00
UAH без ПДВ
Номер:
625019460fde48d59cfd94c060cc286d
Внутрішній номер закупівлі:
30172158
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-005567-a
Замовник:
Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22567150
-
Адреса:
35061, Україна, Рівненська область, село Борщівка, вул. Шевченка, 61а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пісковець Валентина Василівна +380685148407 borshchivkazosh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
290 304.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 13:38 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 13:38 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 11:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 304.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів