• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Піщано (відсіво) - сольова суміш

Торги не відбулися

850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Номер: e795c05849634027b0fa942325d50300
Внутрішній номер закупівлі: 3017056
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-01-000686-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Бучанське управління житлово-комунального господарства" Бучанської міської ради
Контактна особа: Матвейчик Лариса +380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 500.00 UAH
Період уточнення: 01.02.2019 14:13 - 07.02.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 01.02.2019 14:13 - 17.02.2019 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольова суміш
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 1000 тонни
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 08292, Україна, Київська обл., Буча, Енергетиків, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Альянс Будівельників України»
Початкова пропозиція 648 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
648 000.00 UAH з ПДВ
Документи 14
Скарги 0