-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з шиномонтажу, ремонту шин, камер та дисків)
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-003302-a
Завершена
319 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
84b26b0b24e3453f85e377a2b2623e68
Внутрішній номер закупівлі:
30169874
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-003302-a
Замовник:
Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство "ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30659101
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чернецька Ангеліна 380661245520 lskaptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Номер закупівлі, що не відбулась: UA-2026-08-10-001853-a
Очікувана вартість:
319 600.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписВиконавець зобов'язується надавати послуги з шиномонтажу та шиноремонту транспортних засобів Замовника протягом 30 (тридцяти) хвилин з моменту звернення Замовника в день та час такого звернення, без необхідності попереднього запису. Послуги надаються за заявками Замовника, а їх загальний обсяг визначається відповідно до фактичної потреби Замовника протягом строку дії цього Договору.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R15
Кількість
40 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R16
Кількість
24 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R17,5
Кількість
8 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R20
Кількість
102 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R22,5
Кількість
150 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R28
Кількість
4 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R38
Кількість
4 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Встановлення латки
Кількість
60 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Заміна вентиля (звичайний)
Кількість
20 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Встановлення шнура
Кількість
30 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Вулканізація автомобільної шини (з матеріалами)
Кількість
60 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Вулканізація автомобільної камери (з матеріалами)
Кількість
60 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "АВТОДОК-ЛУЦЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37707129
-
Контактна особа:
Томчик Дмитро Вікторович 380990680828
-
Адреса:
45624, Україна, Волинська область, село Великий Омеляник, вул. Володимирська, 91В
Ціна пропозиції
319 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.08.2026 11:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
52de820b0ee6435cb42c9dfb191377d1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-24-003302-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "АВТОДОК-ЛУЦЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37707129
-
Адреса:
45624, Україна, Волинська область, село Великий Омеляник, вул. Володимирська, 91В
Номер договору:
256
Сума договору:
319 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
266 333.35 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R15: 250.00000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R16: 250.00000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R17,5 : 541.66000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R20: 416.66000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R22,5: 750.00000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R28: 2 166.66000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R38: 4 333.34000 UAH без ПДВ
Встановлення латки: 83.34000 UAH без ПДВ
Заміна вентиля (звичайний) : 125.00000 UAH без ПДВ
Встановлення шнура: 166.67000 UAH без ПДВ
Вулканізація автомобільної шини (з матеріалами): 583.33000 UAH без ПДВ
Вулканізація автомобільної камери (з матеріалами): 291.67000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R16: 250.00000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R17,5 : 541.66000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R20: 416.66000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R22,5: 750.00000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R28: 2 166.66000 UAH без ПДВ
Шиномонтаж в комплексі (зняття/встановлення колеса, демонтаж/монтаж шини, накачування колеса, балансування колеса) R38: 4 333.34000 UAH без ПДВ
Встановлення латки: 83.34000 UAH без ПДВ
Заміна вентиля (звичайний) : 125.00000 UAH без ПДВ
Встановлення шнура: 166.67000 UAH без ПДВ
Вулканізація автомобільної шини (з матеріалами): 583.33000 UAH без ПДВ
Вулканізація автомобільної камери (з матеріалами): 291.67000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.08.2026 11:20
Статус:
Підписаний