-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Чернівецький регіон)
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-002844-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання Послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо строків надання Послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
1 749 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
5d1aa4a63b124fa3847897f103ecbb70
Внутрішній номер закупівлі:
30169426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-002844-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бречка Валерій Миколайович 380505504667 brechka-vm@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 749 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 11:16 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 11:16 - 01.09.2026 23:00
Аукціон:
з 02.09.2026 11:11
Період кваліфікації:
з 01.09.2026 23:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 749 600.00 Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Чернівецький регіон)