-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясні та ковбасні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-002458-a
Завершена
18 873.77
UAH з ПДВ
Номер:
104b3603e4664512bc10c193eb200253
Внутрішній номер закупівлі:
30169059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-002458-a
Замовник:
Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19122935
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
18 873.77 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясні та ковбасні вироби
Кількість
58.035 кілограм
Період постачання
до 10.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "М'ЯСОКОМБІНАТ "ЯТРАНЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05507073
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
18 873.77 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.08.2026 15:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f438338dd488472aa8c208f74d8b3902
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-24-002458-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "М'ЯСОКОМБІНАТ "ЯТРАНЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05507073
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
Видаткова накладна № 32409
Сума договору:
18 873.77 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 728.14 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.08.2026 00:00 - 10.08.2026 00:00
Дата підписання:
10.08.2026 10:59
Статус:
Підписаний