-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-001086-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
148 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
69d7d6d6b9af4ee0ba797614892def39
Внутрішній номер закупівлі:
30167671
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-001086-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38500095
-
Адреса:
10031, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, БУДИНОК 98-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергієнко Світлана 380973462451 zakypivli103@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
148 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 09:57 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 09:57 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
01.09.2026 12:36 - 01.09.2026 13:17
Період кваліфікації:
01.09.2026 13:17 - 02.09.2026 16:04
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 000.00 ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)