-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2019-01-02-000371-c
Торги не відбулися
473 520.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 367.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 367.60 UAH
Номер:
90dcdbe4834745149f40276c0e0d4edc
Внутрішній номер закупівлі:
3016745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-02-000371-c
Замовник:
Черкаська спеціалізована школа № 27 І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367360
-
Адреса:
18024, Україна, Черкаська область, Черкаси, Сумгаїтська, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ростовщикова Людмила Петрівна 380935094323 eguk589@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
473 520.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 367.60 UAH
Період уточнення:
02.01.2019 12:38 - 08.01.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2019 12:38 - 18.01.2019 09:00
Аукціон:
21.01.2019 14:39 - 21.01.2019 15:06
Період кваліфікації:
21.01.2019 15:06 - 05.02.2019 14:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги (послуги з організації шкільного харчування)
Кількість
48150 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТАВА-ЛТД"
Оскарження: 21.01.2019 15:06 - 08.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40279860
-
Контактна особа:
Людмила Иосифовна +380963041729 otava2019@ukr.net
-
Адреса:
20801, Україна, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 2
Оскарження: 21.01.2019 15:06 - 08.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
236 160.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.01.2019 15:17
Документи
26
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА ПЕТРІВНА
Оскарження: 05.02.2019 13:55 - 16.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2581801922
-
Контактна особа:
НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА 380687706275, 380687706275 nest08@ukr.net
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 132, квартира 63
Оскарження: 05.02.2019 13:55 - 16.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
473 478.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
150 000.00 UAH без ПДВ
Документи
14
Скарги
0
ФОП Поліщук Таїса Олексіївна
Оскарження: 05.02.2019 14:05 - 16.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2251318065
-
Контактна особа:
Поліщук Таїса Олексіївна +380963022426 tapol1961@gmail.com
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Пушкіна, 67, кв. 81
Оскарження: 05.02.2019 14:05 - 16.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
473 520.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
473 520.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.02.2019 14:14
Документи
6
Скарги
0