-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі учбового корпусу (літера А-4) підвальних приміщень №1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 та сходових маршів підвалу №І, ІІ Державного закладу професійної освіти із специфічними умовами навчання "Криворізька академія патрульної поліції" за адресою:50106, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, будинок 24
Тендер Prozorro UA-2026-08-22-000218-a
Місцезнаходження замовника: 50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
3 261 585.90
UAH без ПДВ
Номер:
8cf296a2b2b2458c920cc03651cc1e39
Внутрішній номер закупівлі:
30165430
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-22-000218-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ "КРИВОРІЗЬКА АКАДЕМІЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764808
-
Адреса:
50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Леонідівна Козак +380972950636 viddilmtz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 261 585.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.08.2026 16:39 - 27.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2026 16:39 - 30.08.2026 17:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:04
Період кваліфікації:
30.08.2026 17:00 - 02.09.2026 17:12
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 261 585.90 Послуги з поточного ремонту будівлі учбового корпусу (літера А-4) підвальних приміщень №1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 та сходових маршів підвалу №І, ІІ Державного закладу професійної освіти із специфічними умовами навчання "Криворізька академія патрульної поліції" за адресою:50106, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, будинок 24