• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова)

Торги не відбулися

399 783.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 288.75 UAH
Номер: b1feb343db1f4f03b6a02ff7eebd5ea3
Внутрішній номер закупівлі: 3016526
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-31-004121-b   
Замовник: Відділ освіти Яворівської районої державної адміністрації
Контактна особа: Дорош Михайло Петрович +380974419142 osvita_yavoriv@i.ua http://yavoriv-vo.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 399 783.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.01.2019 17:09 - 05.02.2019 19:00
Період прийому пропозицій: 31.01.2019 17:09 - 15.02.2019 19:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴82 656.00 Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (65,6 м3 т.п.)
  • Лот №2 ₴57 750.00 Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (55 м3 т.п.)
  • Лот №3 ₴189 240.00 Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (166 м3 т.п.)
  • Лот №4 ₴70 137.50 Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (77,5 м3 т.п.)