• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років

Торги не відбулися

552 552.70 UAH без ПДВ
Номер: fd355c04b2764d949918e82db1f71458
Внутрішній номер закупівлі: 30164519
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-012549-a   
Замовник: КУ ОБЛАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Горпинчук Тетяна Мифодіївна +380674953612 Oleksandrija@mail.rv.ua http://artliceyoleksandrija.rvadmin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 552 552.70 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 18:13 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 18:13 - 29.08.2026 18:00
Аукціон: з 31.08.2026 12:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴552 552.70 Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років