-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-012262-a
Торги не відбулися
2 670 690.00
UAH без ПДВ
Номер:
c170a55a3b3b403fa2e8dca192f73e38
Внутрішній номер закупівлі:
30164239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-012262-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 670 690.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 17:17 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 17:17 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 670 690.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (кейтеринг)