-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пам’ятний знак
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-011716-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 години
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 2 години
428 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
aa4d8e913d54454f9cb659850e289765
Внутрішній номер закупівлі:
30163694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-011716-a
Замовник:
КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412018
-
Адреса:
15530, Україна, Чернігівська область, с. Киселівка, вул. Молодіжна, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Губко +380964638614 bug_kiselivka@ukr.net https://kyselivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
428 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 16:20 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 16:20 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:59
Період кваліфікації:
з 31.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴428 000.00 Пам’ятний знак