• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби Вантажопасажирський автомобіль - 2 одиниці

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 16 годин назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 16 годин назад

2 014 888.89 UAH без ПДВ
Номер: f7086a344fa04767977f3d2a67143029
Внутрішній номер закупівлі: 30163317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-011341-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Марина КРУПСЬКА +380993608715 i3950568@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 014 888.89 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 16:00 - 27.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 16:00 - 30.08.2026 00:00
Аукціон: з 31.08.2026 14:41
Період кваліфікації: 30.08.2026 00:00 - 31.08.2026 16:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 014 888.89 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби Вантажопасажирський автомобіль - 2 одиниці