-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом внутрішньо-дворових мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Ізмаїльська, 5/1 біля під’їзду № 7-9 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-010950-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. ДБН А.2.2-3:2014
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
797 624.00
UAH без ПДВ
Номер:
2a8865d46c2540ecb137e945f56ff2f5
Внутрішній номер закупівлі:
30162919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-010950-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03363772
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Соборна, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Куликова +380484175221 tender.ugha31@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
797 624.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:44 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:44 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:15
Період кваліфікації:
29.08.2026 00:00 - 01.09.2026 09:33
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴797 624.00 Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом внутрішньо-дворових мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Ізмаїльська, 5/1 біля під’їзду № 7-9 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області