-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розроблення проєктно-кошторисної документації за об’єктом: «Нове будівництво випробувального комплексу пожежно-рятувальної та спеціальної техніки на території пожежно-випробувального полігону Інституту наукових досліджень з цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України за адресою: Київська область, Бучанський район, село Дмитрівка, вулиця Центральна, 60»
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-010759-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 15:12)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 15:12)
973 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
20
год
24
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3377e02bb2144ec49c7b5e13e50cb25f
Внутрішній номер закупівлі:
30162730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-010759-a
Замовник:
ІНСТИТУТ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45907479
-
Адреса:
08112, Україна, Київська область, Бучанський р-н, село Дмитрівка, Дмитрівська ТГ, вул. Центральна, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Рогова +380444308217 rohova_svitlana@nuczu.edu.ua http://indcz.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
973 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:36 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:36 - 05.09.2026 15:12
Період оскарження:
21.08.2026 15:36 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 13:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴973 333.33 Розроблення проєктно-кошторисної документації за об’єктом: «Нове будівництво випробувального комплексу пожежно-рятувальної та спеціальної техніки на території пожежно-випробувального полігону Інституту наукових досліджень з цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України за адресою: Київська область, Бучанський район, село Дмитрівка, вулиця Центральна, 60»