-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (провід в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-010509-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 14:00)
778 007.48
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
01
год
19
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
671420c0a61343eb9f4692687b7530be
Внутрішній номер закупівлі:
30162489
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-010509-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
778 007.48 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:54 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:54 - 02.09.2026 14:00
Період оскарження:
21.08.2026 15:54 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴778 007.48 Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (провід в асортименті)