-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-009903-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
189 009.00
UAH без ПДВ
Номер:
f88afe367ef24ef485448ef007268f6f
Внутрішній номер закупівлі:
30161872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-009903-a
Замовник:
Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37027405
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, вул. П.Майбороди, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарина Загоруйко +380938838803 kudelkinad@gmail.com https://health.mvs.gov.ua/kyiv
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
189 009.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:08 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:08 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:59
Період кваліфікації:
29.08.2026 00:00 - 31.08.2026 11:41
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴189 009.00 ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)