-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи дорожніх пагорбів
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-009812-a
Завершена
979 486.56
UAH з ПДВ
Номер:
bb9af2fb4f7746a0bdda512b1afd3388
Внутрішній номер закупівлі:
30161774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-009812-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344119
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ПРОВ. КАВАЛЕРІЙСЬКИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Камінський +380632926335 zhuashtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
979 486.56 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Елемент дорожнього пагорбу з одностороннім заїздом 1000х900х70
Кількість
35 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Елемент дорожнього пагорбу з двостороннім заїздом 1000х900х70
Кількість
69 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ГУМОВОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35591478
-
Адреса:
08360, Україна, Київська область, Бориспільський р-н село Любарці ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА будинок 1-А
Ціна пропозиції
979 486.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2026 15:27
Документи
0
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ГУМОВОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35591478
-
Адреса:
08360, Україна, Київська область, Бориспільський р-н село Любарці ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА будинок 1-А
Ціна пропозиції
979 486.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2026 15:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9ecdfb97b89546a5870904e1ac8594d7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-21-009812-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ГУМОВОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35591478
-
Адреса:
08360, Україна, Київська область, Бориспільський р-н село Любарці ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА будинок 1-А
Номер договору:
356
Сума договору:
979 486.56 UAH з ПДВ
Сума договору:
816 238.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
21.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний