• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо важливих питань діяльності інститутів громадянського суспільства, популяризації волонтерських неурядових організацій, волонтерства та безпеки благодійності)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 5 днів назад

450 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 325c135e09964beab0278043defbdb10
Внутрішній номер закупівлі: 30161634
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-009659-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 15:05 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 15:05 - 29.08.2026 00:00
Аукціон: з 31.08.2026 12:26
Період кваліфікації: 29.08.2026 00:00 - 01.09.2026 08:52
Період завантаження договору: 07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴450 000.00 Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо важливих питань діяльності інститутів громадянського суспільства, популяризації волонтерських неурядових організацій, волонтерства та безпеки благодійності)