-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Комплект торцевих ущільнень та насос циркуляційний
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-009040-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
384 324.00
UAH без ПДВ
Номер:
2f4e81ccf8394009acf1d0c2e563a4cf
Внутрішній номер закупівлі:
30161021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-009040-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
384 324.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 14:41 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 14:41 - 31.08.2026 10:00
Аукціон:
01.09.2026 13:28 - 01.09.2026 15:09
Період кваліфікації:
01.09.2026 15:09 - 04.09.2026 10:45
Період завантаження договору:
10.09.2026 00:00 - 20.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴161 574.00 ЛОТ 1 – Комплект торцевих ущільнень
- Лот №2 ₴222 750.00 ЛОТ 2 – Насос циркуляційний з мокрим ротором