• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Морозильні скрині

Торги не відбулися

60 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 151358fe9b7c4163b9cc49e475d2dc6c
Внутрішній номер закупівлі: 30159773
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-007799-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області
Контактна особа: Шульга Альона +380535421603, +380991599177 voms_misto@meta.ua https://gdc.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 60 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 13:55 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 13:55 - 29.08.2026 01:00
Аукціон: з 31.08.2026 15:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴60 900.00 Морозильні скрині