-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інвентар спортивний
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-007488-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
62 499.00
UAH без ПДВ
Номер:
6c5086bedf874409aa14ed175252441e
Внутрішній номер закупівлі:
30159453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-007488-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
62 499.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 13:43 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 13:43 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
31.08.2026 14:22 - 31.08.2026 14:45
Період кваліфікації:
з 31.08.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴62 499.00 Інвентар спортивний