-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015- 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (ДК 021:2015-90513100-7– Послуги з утилізації/видалення побутових відходів (послуги з управління рідкими побутовими відходами))
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-007424-a
Торги не відбулися
130 056.67
UAH без ПДВ
Номер:
bc2d4aa8d532404bac0eaa4af5681741
Внутрішній номер закупівлі:
30159407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-007424-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківскої області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146222
-
Адреса:
64604, Україна, Харківська область, місто Лозова, мікрорайон № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кривородько Діана Володимирівна +380574522227 osvita46222@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
130 056.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 13:54 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 13:54 - 29.08.2026 12:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 056.67 Послуги з управління рідкими побутовими відходами